SSR-200DD 200A 220V 380V 600V Big Voltage Single Phase DC Control DC Heat Sink 3-32VDC to 5-220VDC DD Solid State Relay(200A 600V)
★★★★★ 4.5 110 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.luga.lu
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Model HBWLKJ01
Brand Name HBWLKJ01
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Part Number HBWLKJ01
Manufacturer HBWLKJ01
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.5 out of 5
★★★★★
110 ratings | 45 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
83% (91)
4 stars
4% (4)
3 stars
2% (2)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (11)