MDS20C-24, Isolated DC/DC Converters 36-75Vin 24V 833mA 20W 2x1 Med Iso Reg
★★★★★ 4.5 44 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.luga.lu
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
MDS20C-24 Isolated DC/DC Converters 36-75Vin 24V 833mA 20W 2x1 Med Iso Reg, TH
Item Weight 6.99 pounds
Manufacturer Mean Well USA
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.5 out of 5
★★★★★
44 ratings | 18 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
83% (37)
4 stars
4% (2)
3 stars
2% (1)
2 stars
1% (0)
1 star
10% (4)